Królowa Elżbieta II odpowiedziała na listy i kartki świąteczne uczniów z klasy 3a i 7e!

Uczniów klasy 3a i 7e oraz ich nauczyciela języka angielskiego p. Paulinę Szczerbicką spotkał ogromny zaszczyt. Otrzymaliśmy bowiem list od królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II.
Królowa Wielkiej Brytanii - Elżbieta II odpowiedziała na listy i kartki świąteczne, które uczniowie starannie przygotowali i wysłali przed Świętami Bożego Narodzenia. Na odpowiedź z Pałacu Buckingham czekaliśmy 3,5 miesiąca, ale naprawdę było warto!
List został napisany przez jedną z dam dworu, ponieważ Królowa nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie listy osobiście. Monarchini otrzymuje ich bardzo wiele każdego dnia. Lady In Writing (asystentka dworska) podziękowała w imieniu Królowej za wszystkie kartki, życzenia i śliczne obrazki. Odpowiedź Królowej sprawiła naszym uczniom niezwykłą radość oraz z pewnością będzie motywacją do pisania kolejnych listów i nauki języka angielskiego. List od Królowej znajdzie się już niebawem w kronice szkolnej.

Paulina Szczerbicka