Wigilia 2017

Wigilia szkolna

W dniu 19.12.2017 roku w naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali wzruszającą i podniosłą inscenizację związaną ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Swoje wykonania zaprezentowali zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Każdy uczestnik wykazał się swoim nieprzeciętnym talentem. Zgromadzona publiczność była poruszona i zachwycona występem, który idealnie wprowadził wszystkich w atmosferę i klimat zbliżających się Świąt.
Wśród zaproszonych gości byli między innymi: pan Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski wraz z synem, pan Przewodniczący Rady Miasta Legionowo Janusz Jan Klejment, pani Dyrektor SP nr 1 w Legionowie Ewa Jabłońska, pani przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Płońska, ksiądz dziekan prałat Lucjan Szcześniak, byli dyrektorzy naszej szkoły oraz księża z pobliskich parafii.
Jako ciekawostkę należy podać fakt, że występ zakończył się wspólnym zaśpiewaniem i zagraniem na fletach kolędy “Lulajże Jezuniu” wraz z publicznością.
Po części artystycznej zaproszeni goście wraz z nauczycielami udali się na poczęstunek któremu towarzyszyło tradycyjne przełamanie się opłatkiem i złożenie sobie życzeń.

Wszystkim życzymy wesołych świąt Bożego Narodzenia.

Klaudia Wójcik
Oliwia Leleniewska