Świąteczna lekcja języka angielskiego w klasie 4g i 7e

Uczniowie klasy 4g podczas lekcji języka angielskiego przygotowali kartki świąteczne dla Królowej Wielkiej Brytanii - Elżbiety II oraz dla Świętego Mikołaja. Prace plastyczne zostały wykonane z dużą pomysłowością i zaangażowaniem. Uczniowie złożyli Królowej oraz Świętemu Mikołajowi życzenia świąteczne, a niektórzy pokusili się o napisanie do Królowej krótkiego listu o sobie.
Uczniowie klasy 7e: Weronika Michalczuk i Szymon Nawojski napisali listy do Królowej Wielkiej Brytanii. Uczniowie opisali w nich siebie, swoją rodzinę, przyjaciół, szkołę oraz swoje zainteresowania. Paulina Mikiel vel Nikiel wykonała przepiękną pracę plastyczną z wizerunkiem Królowej Elżbiety II.
Mamy nadzieję, że Królowej spodobają się wszystkie prace uczniów. Skrycie marzymy, że Królowa za pośrednictwem damy dworu odpowie na nasze kartki świąteczne i życzenia.

Paulina Szczerbicka