W dniu 31 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika odbył się IX Powiatowy Konkurs Wiedzy Chemiczno – Matematycznej dla uczniów klas 7 – 8 szkół podstawowych pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Do etapu powiatowego przystąpili uczniowie z siedmiu szkół legionowskich: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 8, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego „Milenium” oraz Szkoły Podstawowej w Łajskach.
Laureaci konkursu otrzymali nagrody, dyplomy oraz pamiątkowe puchary wykonane w technologii druku 3D. Do wykonania pucharów została wykorzystana drukarka ZORTAX M200 Plus, która została zakupiona w ramach ogólnopolskiego programu Laboratoria Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci

Laureatami konkursu zostali:
- I miejsce – Aleksander Dąbrowski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3
- II miejsce – Milena Stanny ze Szkoły Podstawowej nr 8
- III miejsce – Bartłomiej Galoch ze Szkoły Podstawowej nr 1

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!
Organizatorzy:
Iwona Kopeć – nauczyciel matematyki