Goście z LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie z projektem "Give a Paw"

Dnia 18.01.2023r. na godzinie wychowawczej w klasie 5d uczennice legionowskiego liceum ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej zaprezentowały swój projekt "Give a Paw". Projekt prowadzą w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Zuzanna, Gabriela i Oliwia w bardzo przystępny i ciekawy sposób przedstawiły piątoklasistom jak należy traktować psa, czego nie powinno się z nim robić oraz jakich metod szkoleniowych unikać, a jakie warto wykorzystywać i dlaczego.
Uczniowie dostali ulotki dotyczące żywienia psów, a na koniec prelekcji został przeprowadzony quiz;) Zwycięzcy otrzymali małe nagrody, oczywiście z psim motywem :)
Zuzię, Gabrysię i Oliwię można znaleźć na ich Instagramie i Facebooku i tam też można zgłaszać kolejne klasy które chciałyby zaprosić je na taką prelekcję;) Dziękujemy dziewczynom za ich czas