V Ogólnopolski Konkurs Multimedialny "Reklama Mojej Szkoły"

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie zaprasza serdecznie uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w V Ogólnopolskim Konkursie Multimedialnym "Reklama Mojej Szkoły".

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie krótkiego (maksymalnie 60 sekund) filmu będącego reklamą swojej szkoły. Na konkurs należy przekazywać filmy wykonane indywidualnie lub zespołowo (max. zespoły 2-osobowe). Aktorów w filmie może być więcej, ale autor jest jeden lub max. dwóch. Dozwolona jest dowolna technika wykonania filmu przy użyciu dowolnego urządzenia multimedialnego, np. telefon komórkowy, aparat fotograficzny, kamera.

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie, proszone są o wysłanie wiadomości na Librusie do pani Magdaleny Pachockiej.
Pracę konkursową należy dostarczyć do 6 III 2023r.

Zapraszam do udziału