Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada

Jak co roku, uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Dzień 11 listopada to symbol naszej Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. To patriotyczne święto skłania nas do refleksji nad wartością wolności i niepodległości, do poszukiwania jednej, wspólnej drogi.
Dla upamiętnienia 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie z naszej szkoły przygotowali uroczysty apel, podczas którego nie zabrakło wierszy i pieśni patriotycznych oraz informacji historycznych. Wszystko po to, aby przedstawić trudną drogę do odzyskania przez Polskę wolności.
W związku z Narodowym Świętem Niepodległości nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję pt. „Szkoła do hymnu” zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Cała społeczność szkolna zaśpiewała „Mazurka Dąbrowskiego”.
W przygotowaniu akademii korzystaliśmy ze sprzętu zakupionego w ramach inicjatywy Laboratoria Przyszłości.
link do filmu:
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci