Konkurs plastyczny „ Mój przyjaciel- pluszowy miś”

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „ Mój przyjaciel pluszowy miś”, który jest objęty patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas 0 – 3. Zadaniem dzieci jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej ulubioną postać z bajki, nawiązującej do tematu „ Mój przyjaciel miś”.
- pracę należy wykonać na kartce formatu A3 lub A4, technika jest dowolna ( rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, kolaż itp.)
- prace powinny być indywidualne i samodzielnie wykonane przez dzieci
- każdą pracę należy opatrzyć metryczką umieszczoną na jej odwrocie. W metryczce muszą znaleźć się takie informacje jak: imię i nazwisko dziecka, klasa, pełna nazwa szkoły, imię i nazwisko opiekuna- nauczyciela.

Etap szkolny konkursu potrwa do 07.11.2022 r. Wyłonione przez komisję cztery prace ( po jednej z klasy 0, 1,2,3) przejdą do etapu międzyszkolnego.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25.11.2022r. o godz. 12 podczas imprezy przygotowanej z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2.
Organizator konkursu zapewnia laureatom nagrody rzeczowe, a autorom prac wyróżnionych dyplomy ufundowane przez Prezydenta Miasta Legionowo.
Pełen regulamin konkursu znajduje się pod adresem www.zsp2.legionowo.pl .