Szkolny konkurs "Jesienna aktywność fizyczna"

Drodzy Uczniowie,

Jeżeli lubicie uprawiać sport na świeżym powietrzu, to żadna pora roku nie powinna Wam w tym przeszkadzać. Jesienią też można być aktywnym. Zapraszamy Was więc do wzięcia udziału w szkolnym konkursie JESIENNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 4-8.

Cele konkursu:
- zachęcanie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu,
- propagowanie zdrowego stylu życia,
- mobilizacja do podnoszenia swojej sprawności fizycznej,
- hartowanie organizmu,
- wzbudzenie zainteresowania różnorodnymi formami ruchu.

Zadanie polega na uwiecznieniu siebie na zdjęciu podczas ulubionej jesiennej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Zdjęcie powinno być zrobione w ruchu, np. jazda na rowerze, bieganie itp. Liczy się pomysł, dynamika, sceneria. Następnie należy wymyśleć ciekawe hasło reklamujące jesienną aktywność fizyczną, które zachęci innych do jej uprawiania.
Pracę konkursową należy wykonać w formie plakatu i dostarczyć do swojego nauczyciela wf-u. Plakat powinien być podpisany na odwrocie (imię i nazwisko, klasa, dopisek JESIENNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA). Na Wasze prace czekamy do 4 listopada.
Najciekawsze prace będą zaprezentowane na tablicy na korytarzu szkolnym, a także na stronie internetowej szkoły. Zwycięzcy otrzymają oceny celujące z przedmiotu wychowanie fizyczne.

Życzymy powodzenia,
Nauczyciele wf-u