Konkurs na kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids

Już 17 października startuje nowy międzyszkolny konkurs na kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Tym razem czas na Jesienną Rozgrywkę!
Na uczniów szkół podstawowych czekają dwa tygodnie zabawy i wzmożonych spacerów na świeżym powietrzu
Powodzenia

link do regulaminu:

instrukcja rejestracji ucznia w aplikacji PHO3nix Kids
Instrukcja_Rejestracji_Pho3nix_Kids.pdf

Nauczyciele wychowania fizycznego

Pho3nix Kids to numer 1 wśród sportowych aplikacji dla dzieci w Polsce! Aplikacja liczy Twoje kroki, dzięki czemu zawsze jesteś w grze. Każdy Twój krok ma znaczenie i przekłada się na punkty na Twoim koncie. Punkty pojawiają się codziennie, a jedyne co trzeba robić, to… chodzić.

Rywalizacja z dziećmi z całego świata!
Sprawdź jak dużo chodzisz na tle rówieśników ze szkoły, kraju, a nawet ze świata! Rozbudowana sekcja rankingów pozwala Ci na bieżąco śledzić Twoje postępy.