" Wielkie rzeczy stają się wielkimi przez serce..."

14 października, w naszej szkole, świętowano Dzień Edukacji Narodowej. W pięknie udekorowanej hali sportowej spotkała się cała społeczność szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszenie goście- przedstawiciele Władz Miasta Legionowo oraz Przewodnicząca Rady Rodziców.
Uroczystość rozpoczęli reprezentanci Samorządu Uczniowskiego, którzy złożyli wszystkim pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia. Zostały one spisane w formie listu i przekazane na ręce Dyrektor Szkoły- Pani Ewy Jabłońskiej.
Starannie przygotowany i przedstawiony z ogromnym zaangażowaniem uczniów, program artystyczny sprawił, że tegoroczny Dzień Nauczyciela był pełen wzruszeń oraz radości i na długo pozostanie wszystkim w pamięci.
Część artystyczna została podzielona na trzy kategorie wiekowe. Młodsi uczniowie, z oddziałów 2A i 2B, złożyli życzenia swoim Wychowawcom i Nauczycielom w formie piosenki. Jej uzupełnieniem był wiersz w wykonaniu uczniów z oddziału 2C.
Uczniowie oddziałów 4-6 zaprezentowali kilka ciekawostek na temat obchodów Dnia Nauczyciela na świecie oraz przedstawili pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji skecz "O Czerwonym Kapturku". Dopełnieniem programu artystycznego oddziałów 4-6 były dwie piosenki wykonane przez uczennice oddziału 6C i 7A.
Na zakończenie uroczystości obejrzeliśmy taniec nowoczesny w wykonaniu uczennic oddziałów 8A i 8E.
Wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom Naszej Szkoły, życzymy zdrowia, sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu osobistym.