Europejski Dzień Sportu Szkolnego

30 września nasza placówka świętowała Europejski Dzień Sportu Szkolnego.

Z tej okazji uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w międzyklasowych rozgrywkach sportowych, w aerobiku oraz w zajęciach nauki gry w squasha i w tenisa.

Tegorocznemu wydarzeniu w naszej szkole towarzyszyło również "spotkanie z MISTRZEM".

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszych szkolnych progach wybitnego trenera squasha z Egiptu – p. Tarek Awad, który poprowadził zajęcia squasha z naszymi uczniami.

P. Tarek Awad jest trenerem squasha w Aleksandrii, czyli w miejscu skąd pochodzą najlepsi na świecie squashyści.

Podopiecznymi p. Tareka byli m.in.: Mohamed El Shorbagy- najwyżej numer 1 na świecie Mohamed El Sherbini- najwyżej numer 47 na świecie Rowan Reda Araby- najwyżej numer 7 na świecie

Ponadto p. Tarek Awad ma bardzo duże – ponad 20 -letnie- doświadczenie w pracy jako trener. Był również head coach Alexandria Squash Academy, head coach Junior Squash Team w Delhi, Indie, 2007-2009 oraz head coach Jordanian National Squash Team 2009-2011.

Dziękujemy raz jeszcze naszemu Gościowi i wszystkim uczestnikom.

Sami zobaczcie jak dobrze się bawiliśmy!

Fotorelacja wykonana była przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Nauczyciele wychowania fizycznego.

#ESSD2022 #ESSDPoland #BeActive #edukacjawruchu #AKiL
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci  @EuropejskiDzienSportuSzkolnego