Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele,
bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wspieranie naszych licznych akcji charytatywnych. To właśnie dzięki Wam mogliśmy pomóc trzyletniemu Oskarkowi Pułce, który już wkrótce będzie miał piątą operację serduszka w rzymskiej klinice. To dzięki Wam mogliśmy wspomóc Olgę i Damiana – sparaliżowane rodzeństwo z Dębowej Kłody. To Wy wyciągnęliście pomocną dłoń do Jany ( wdowy z trójką dzieci), która w grudniu straciła w pożarze cały swój dobytek. Czteroletniemu Antosiowi Janczarkowi , choremu na nowotwór tkanek miękkich, również udzieliliśmy wsparcia. Pomogliśmy również Grzegorzowi Osuch potrzebującemu pieniędzy na przeszczep wątroby oraz wielodzietnej rodzinie, której konieczne są pieniądze na bardzo długą i kosztowną rehabilitację fizjoterapeutyczną po udarze ojca rodziny - p. Jacka Ordakowskiego.
Są to to działania, które miały miejsce w ostatnim czasie. Największym naszym przedsięwzięciem jest zbiórka na leczenie chorej na SMA1 Gabrysi Dorockiej. I tym razem ten szczytny cel realizujemy dzięki Waszej nieoszacowanej pomocy. W naszej skarbonce „ Zbiórka dla maleńkiej Gabrysi” znajduje się już 27 465 zł. Jednakże potrzeba jeszcze bardzo dużo, bowiem lek, który niezbędny jest dla ratowania życia małej Gabrysi kosztuje ponad 9 milionów zł.
Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu przystąpili do grupy licytacyjnej i dzięki bezinteresownym darczyńcom, którzy przekazują nam różne przedmioty na licytacje, zdobywamy fundusze.
Dziękując WSZYSTKIM za te wspaniałe odruchy serca, chcemy nieśmiało prosić o kolejne wsparcie. Na licytacje brakuje nam przedmiotów. W związku z tym bardzo prosimy o różne rzeczy ( może już się znudziły lub są niepotrzebne), które mogłyby być wystawione na licytacje. Za każdy dar będziemy niezmiernie wdzięczni.
Jeśli zdecydujecie się na ten gest proszę, aby uczniowie przynosili rzeczy bezpośrednio do mnie lub p. Kamili Prażnowskiej – Sinulingga. Jeżeli Państwo chcieliby przekazać rzeczy osobiście, to bardzo proszę napisać do mnie wiadomość w dzienniku Librus. Możecie również dołączyć do naszej grupy i bezpośrednio brać udział w licytacjach.
Mamy nadzieję, że i tym razem możemy liczyć na LUDZI DOBREJ WOLI.

opiekunki: Kamila Prażnowska – Sinulingga i Jolanta Urbańska