Paczka na Kresy 2021

Kochani,
Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski zwraca się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej akcji charytatywnej Pomoc dla Kresów. Jej celem jest pomoc dla rodzin wielodzietnych, wsparcie potrzebujących, samotnych i niepełnosprawnych Polaków z Litwy i Ukrainy.
W najbliższy poniedziałek- 13 grudnia - rozpoczynamy zbiórkę produktów żywnościowych - wszystkich z długim terminem ważności, słodyczy, zabawek, środków higieny osobistej i środków czystości. Możecie je przynosić do poniedziałku 20 grudnia. Nasi wolontariusze będą je zbierać, możecie oddawać je Waszym Wychowawcom lub przynosić do p. Joanny Kłak, Kamili Prażnowskiej- Sinulingga, Jolanty Urbańskiej, Anety Zimnickiej.
Mamy nadzieję, że i tym razem nie zawiedziemy tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Wierzymy, że możemy na Was liczyć.