Gabrysia kontra SMA

Moi Drodzy,
wczoraj oddaliśmy do przeliczenia dwie puszki z pieniążkami zebranymi, zaledwie w ciągu dwóch dni, wśród uczniów naszej szkoły. Uzbierała się całkiem pokaźna kwota. Oto oryginalny wpis, który ukazał się na stronie „ Siepomaga” SP nr 1 w Legionowie1 077,42 zł
Darowizna przekazana przez Skarbonkę Zbiórka dla maleńkiej Gabrysi
Pieniążki zasilą naszą skarbonkę, w której do tej pory znajduje się 2878 zł. To bardzo dużo, przecież zbieramy dopiero czwarty dzień. Myślę, że dostrzegacie korzyści jakie płyną z dobrych serce oraz wspólnego działania. Dziękujemy wszystkim UCZNIOM, ich WYCHOWAWCOM, NAUCZYCIELOM, RODZICOM, wszystkim PRACOWNIKOM SP 1.
Szczególne podziękowania składamy DYREKCJI SZKOŁY za popieranie naszych inicjatyw i wspomaganie nas w ich realizacji.
Już dzisiaj otrzymaliśmy od Gabrysi podziękowanie, które prezentuję poniżej. Nie zatrzymujmy się, działajmy dalej, wspierajmy potrzebujących, okażmy swoją empatię, wspólnie nam się uda …DZIĘKUJEMY SKW i SU.

Nasza Skarbonka znajduje się pod
adresem

Kliknij i TY !

Podziękowanie od Gabrysi
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie

Dziękuję z całego serca za wsparcie
Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom i samym Uczniom w/w szkoły. Dziękuję i witam w #teamie Gabrysi.
Pierwsze dwie wypełnione puszki zasilą konto ogólnej zbiórki - Wasze wsparcie Kochani jest nieocenione Z takimi pomocnikami osiągnę wszystko.