Nie tylko święty daje prezenty

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie , Koleżanki i Koledzy Wychowawcy,
Wzorem lat ubiegłych bardzo serdecznie zapraszamy Was do wsparcia naszej akcji "Nie tylko święty daje prezenty", z której dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne – wsparcie leczenia Gabrysi, Olgi, Karola i Damiana. Będziemy wdzięczni za wsparcie naszego przedsięwzięcia, prosimy o przynoszenie różnych przedmiotów, które zostaną wykorzystane w szlachetnym celu. Możecie przynosić: zabawki, pluszaki, maskotki, gry, książki i inne bibeloty, które staną się fantami. Sądzimy, że każdy z Was coś tam znajdzie i przyniesie do opiekunek Szkolnego Koła Wolontariatu - p. Jolanty Urbańskiej lub p. Kamili Prażnowskiej- Sinulingga, a także do opiekunek Samorządu Uczniowskiego – p. Joanna Kłak lub p. Anety Zimnickiej. Możecie je również przekazywać do swoich wychowawców – zostaną zebrane przez wolontariuszy. Dary możecie przynosić do 9 grudnia br. Nasza zabawa mikołajkowa rozpocznie się 13 grudnia 2021 r. – SPÓŹNIONE MIKOŁAJKI.
Jesteśmy przekonani, że również w tym roku nie zawiedziemy się na Was i dzięki Waszym dobrym serduszkom oraz ogromnemu zaangażowaniu będziemy mogli uszczęśliwić ludzi, którzy być może, nie liczą, że podczas wigilii i do nich zawita św. Mikołaj.
Macie szansę sprawdzić, czy słowa Alberta Schweitzera : "Szczęście to jedyna rzecz, która mnoży się, gdy się ją dzieli" – są prawdziwe. Czekamy na Was!!!