Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

po raz kolejny organizujemy w naszej szkole Szlachetną Paczkę. W ten sposób staramy się nieść mądrą pomoc dla najbiedniejszych. W tym roku będziemy pomagać ciepłej i wspierającej się czteroosobowej rodzinie (p. Magda i p. Marek wraz z dwójką swoich dzieci 3letnią Karolinką i 1,5 roczną Olą), która boryka się z trudnościami finansowymi. Pomoc w postaci żywności, środków czyszczących oraz kosmetyków odciążyłaby domowy budżet. Potrzebne są również nowe ubranka i buty dla dziewczynek (rozmiar ubrań 98 i 92, rozmiar butów 24), ponieważ z tych, które mają już niestety wyrosły. Dodatkowo Pani Magda do niedawna łączyła wychowanie małych dzieci z pracą zdalną, jednak jej komputer zepsuł się a rodzinę nie stać na naprawę lub kupno nowego. Rodzinie brakuje również szafy do przechowywania ubrań oraz dziecięcego stolika z krzesłami, przy którym dziewczynki mogłyby rysować. Oprócz pomocy rzeczowej będziemy starać się uzbierać odpowiednią kwotę, aby zakupić sprzęt komputerowy oraz meble.

Jeśli mają Państwo ochotę włączyć się w naszą akcję, prosimy o przynoszenie potrzebnych rzeczy do sali 39 lub gabinetu zajęciowego (nowy budynek szkoły, I piętro).

Na szkolnym facebooku znajdą się linki do szczegółowego opisu rodziny oraz link do zrzutka.pl, gdzie zbieramy pieniądze na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny, którą mamy się zaopiekować.

Pamiętajcie - razem możemy więcej!

Pozdrawiamy,
Małgorzata Kornatka
Kamila Prażnowska-Sinulingga
Jolanta Urbańska