PROGRAM POLSKIEJ AKCJI HUMANITARNEJ

Od dwóch lat uczniowie naszej szkoły, obecne klasy 6F i 6G uczestniczą w realizacji zajęć zaproponowanych przez Polską Akcję Humanitarną.
Tegoroczny cykl spotkań o nazwie „Działam i wiem” jest odpowiedzią Polskiej Akcji Humanitarnej na chęć szkół do zaangażowania się w działania organizacji.
Program wprowadza uczniów i uczennice w zagadnienia pomocy humanitarnej, globalnych współzależności oraz działalności Polskiej Akcji Humanitarnej, a także zachęca do wspólnego działania. Pokazuje, gdzie taka pomoc jest najbardziej potrzebna i jak właściwe jej udzielić.
Pomoc nie musi być koniecznie rzeczowa/zbiórkowa. Może mieć również charakter świadomościowy.
Stąd też uczniowie stworzyli prezentacje, w których przedstawiają zagadnienia omówione podczas zajęć.
Zachęcamy do obejrzenia.
Uczniom klas 6F i 6G dziękujemy za Ich ogromne zaangażowanie podczas lekcji i pracę włożoną w przygotowanie prezentacji. Dziękujemy!
Wychowawcy,
Anna Akimowicz