Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 21 października 2017r. miało miejsce niezwykłe wydarzenie - Ślubowanie Klas Pierwszych. Uroczystość prowadziła p. Anna Dukaczewska. Pani Dyrektor Ewa Jabłońska powitała zebranych gości i złożyła życzenia wszystkim pierwszoklasistom. W tym szczególnym dniu uczniom towarzyszyli nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Miłą niespodzianką było pasowanie na ucznia symbolicznym wielkim ołówkiem przez Prezydenta Miasta Legionowo p. Romana Smogorzewskiego,  Uroczystość przebiegała w podniosłej i sympatycznej atmosferze, a uczniowie klas pierwszych godnie przystąpili do grona uczniów naszej szkoły. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy, a miłe spotkanie zakończyło zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy sukcesów w nauce i konsekwencji w rozwijaniu zdolności, oraz wiary we własne możliwości.