Ubezpieczenie w roku szkolnym 2020/2021

Oferta ubezpieczenia na nowy rok szkolny, którą rekomenduje Rada Rodziców SP 1.

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłam wybraną przeze mnie i dopracowaną nową ofertę na kolejny rok szkolny 2021/2022.

Z dostępnych ofert ubezpieczenia szkolnego różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, na ten rok szkolny rekomenduję ofertę Uniqa, ze względu na zachowanie parametrów zeszłorocznej oferty, które sprawdziły się w praktyce wypłaty roszczeń w całym roku szkolnym (ta sama tabela uszczerbków oraz OWU) oraz polepszenie warunków i zakresu ważnych ryzyk ubezpieczenia dla wypłaty świadczeń dla Rodziców.

Wynegocjowałam dodatkowo w ofercie zmiany i polepszenie warunków:

Szpital chorobowy – płatny od 2 doby (w tym również COVID19)
Pakiet bólowy – wypłata jednorazowego świadczenia przy braku orzeczenia uszczerbku (dokumentacja medyczna i 2 wizyty kontrolne).
Zwrot kosztów leczenia stomatologicznego – bez limitu na ząb (konkurencyjne oferty mają limity do 300zł)
Pogryzienie przez zwierzęta – 1 doba pobytu w szpitalu (było 4 dni)
Poważne zachorowania – z dodatkowym ryzykiem wypłaty świadczenia za zdiagnozowanie sepsy (w dobie COVID19 ważny element).
Wypłata świadczenia za wstrząśnienie mózgu.

Ważnym elementem oferty, całkiem nowym, jest ubezpieczenia dla Rodzica. Tylko w mojej ofercie.

W ofercie takie same ryzyka dla Rodzica ubezpieczonego dziecka, z roczną składką, bez badań lekarskich i ankiety medycznej.

Jeśli rodzic wykupi ubezpieczenia dla dziecka – może również wybrać wariant dla siebie i małżonka i wykupić takie ubezpieczenie.

Do 30.09.2021 możecie Państwo zakupić ubezpieczenie z ochroną w okresie odpowiedzialności od 01.09.2021 do 31.08.2022.

Od 01.10.2021 do 25.10.2021 możecie Państwo kupić ubezpieczenia z ochroną od 01.10.2021 do 30.09.2022.

Zapraszam do skorzystania z oferty wraz z całoroczną brokerską opieką merytoryczną i techniczną przy obsłudze zgłaszania szkód.

Oferta również będzie dostępna online po 01.09.2021 – www.brokergol.pl

P.S. ze względu na dużą liczbę telefonów od Państwa, telefon może być często zajęty, proszę o przesyłanie pytań na adres: marzena.spanial@broker-gold.pl.

MARZENA SPANIAŁ
Broker Ubezpieczeniowy