Spotkanie z Panem Jackiem Szczepańskim

W dniu 12 maja 2023 r. gościliśmy w bibliotece szkolnej Pana Jacka Szczepańskiego - dyrektora Muzeum Historycznego w Legionowie, historyka i autora książek historycznych. Pan Jacek Szczepański od ponad 20 lat bada i popularyzuje historię Legionowa i powiatu legionowskiego. Jest autorem i współautorem wielu książek, rozpraw i artykułów historycznych. Miło nam również wspomnieć, że Pan Jacek Szczepański jest absolwentem naszej szkoły. Podczas spotkania z uczniami klasy 8H opowiadał o historii Legionowa, ciekawostkach związanych z miastem oraz o swoich książkach.
Serdecznie dziękujemy Panu Jackowi Szczepańskiemu za ciekawe spotkanie, podczas którego uczniowie mogli bardziej poznać swoją „małą ojczyznę”.