Podsumowanie projektów pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

Dnia 14.06.2017r. odbyło się uroczyste podsumowanie projektów edukacyjnych prowadzonych pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo:
"Jak ONI czytali - Książka i czytelnictwo w Średniowieczu" oraz "Kto? Jak? Kiedy? - koło dziennikarskie."
Autorami projektów są:
Wacław Kobyliński - nauczyciel historii w Zespole Szkół nr 1
Kamila Prażnowska - Sinulingga - nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół nr 1 w Legionowie.
Partnerami zewnętrznymi projektów była Biblioteka Narodowa oraz Gazeta Miejscowa i LTV w Legionowie.
Na podsumowaniu projektów uczniowie zaprezentowali własnoręcznie wykonane lapbooki, plakaty oraz redagowane na warsztatach gazetki.
Przedstawiono też prezentacje multimedialne opisujące działania podjęte w ramach projektów, zachęcamy do ich obejrzenia:
Jak Oni czytali? - prezentacja
Kto? Jak? Kiedy - prezentacja
Uczestnicy projektu "Jak ONI czytali - Książka i czytelnictwo w Średniowieczu" zachęcają również odwiedzenia naszego bloga, gdzie możecie prześledzić naszą działalność od października 2016 r.
Bardzo dziękujemy gościom, którzy przybyli na naszą uroczystość - Pani Danucie Szczepanik - Sekretarz Miasta Legionowo, Panu Tomaszowi Talarskiemu - Dyrektorowi Biblioteki Publicznej w Legionowie, Pani Aldonie Fedorowicz-Łabęda - przedstawicielowi Rady Rodziców oraz Dyrekcji Szkoły.
Szczególnie cieszy nas obecność na podsumowaniu partnera zewnętrznego - Gazety Miejscowej / Telewizji Legionowo.
Jednak największe podziękowania należą się uczniom - uczestnikom projektów. To dzięki ich pracy i zaangażowaniu mogliśmy zobaczyć efekty kilkumiesięcznej, wspólnej pracy.

Zapraszamy również do relacji z naszego podsumowania przygotowanej przez partnera naszego projektu, czyli Gazetę Miejscową / Telewizję Legionowo

podsumowanie

Wacław Kobyliński