Konkurs Przedmiotowy SYNAPSA Junior i Master z Historii.

Szanowni uczniowie, rodzice i nauczyciele

Wydawnictwo SYNAPSA ma przyjemność zaprosić uczniów wszystkich klas 4-6 SP oraz gimnazjum do wzięcia udziału w Konkursie Przedmiotowym SYNAPSA Junior i Master z Historii. Konkurs ma charakter ogólnopolski, a jego wyniki ustalone przez niezależnych egzaminatorów, stanowią ważną pomoc dla nauczycieli oceniających postępy swoich podopiecznych.

Testy konkursowe dla poszczególnych klas gimnazjum są przygotowywane przez zespół ekspertów w oparciu o obowiązującą podstawę programową. Przy ich tworzeniu autorzy bazują na wszystkich dostępnych i wykorzystywanych w szkołach podręcznikach wiodących wydawnictw na rynku.

Termin przeprowadzenia konkursu
od 13 do 24 marca 2017 roku

Termin ogłoszenia wyników
od 30 kwietnia 2017 roku

Jak wygląda konkurs ?

Konkurs SYNAPSA Master z Historii dla gimnazjum polega na rozwiązaniu przez uczniów testu w skład którego wchodzą 24 pytania wielokrotnego wyboru. Do każdego pytania w teście podane zostanie 5 możliwych odpowiedzi.

Nagrody w konkursie Synapsa Master z Historii:
10 uczniów, którzy w konkursie zdobędą największą liczbę punktów organizator uhonoruje nagrodami książkowymi oraz dyplomami laureata. Ponadto:
każdy z uczestników konkursu niezależnie od otrzymanego wyniku otrzyma imienny dyplom uczestnictwa,
każda szkoła otrzyma certyfikat uczestnictwa w konkursie,
biblioteka szkoły zgłaszającej więcej niż 50 uczniów otrzyma atrakcyjną pozycję książkową (zgłoszenia konkursów różnych kategorii sumują się).
Zgłoszenie konkursowe i opłaty:
Nauczyciel - koordynator odpowiedzialny za przebieg konkursu na terenie swojej szkoły powinien najpóźniej do dnia 10 marca 2017 roku wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy

Rodzic ucznia, wyrażającego chęć uczestnictwa w konkursie wpłaca nauczycielowi ( do dnia 8 marca 2017 r.) organizującemu kwotę wpisowego w wysokości 8 zł (zawiera VAT).

Koordynatorzy : Jolanta Urbańska i Wacław Kobyliński.

W.K.