Podsumowanie osiągnięć uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016.

Dnia 2 czerwca 2016 roku odbyła się uroczystość podsumowująca osiągnięcia uczniów naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym. Podczas apelu wręczono nagrody, dyplomy uczniom, którzy osiągnęli sukces w konkursach. Akademię poprowadziły: Dominika Barszczewska z kl. III c, Klaudia Szulczewska z kl. III c oraz Alicja Gniadzik z kl. I a

Za osiągnięcia w czytelnictwie, w konkursach polonistycznych, aktywną działalność w Wolontariacie oraz SU nagrodzono:
Dominikę Barszczewską III c, Natalię Kulesza z Kl.III c, Aleksandrę Szoblik z kl.III c,
Nikola Chmiel z kl. III a., Patrycja Antczak I b, Aleksandra Rerek I b, Patrycja Chudzyńska I b, Oskar Przybyłowski z kl. I a, Jakub Urawski z kl. I c.

Za osiągnięcia polonistyczne zostali nagrodzeni:

Klaudia Szulczewska z kl. III c i Jagoda Jedyńska z kl. II a, Klaudia Jagnyziak, Weronika Kaczmarczyk, Dominika Pepłońska, Maciej Pietrzak z kl. III a, Jakub Mroczkowski z kl. III c

Za osiągnięcia historyczne zostali wyróżnieni:
Ewa Szypulska z kl. III b oraz Tomasz Korszak z kl. III c

Za osiągnięcia w konkursach geograficznych, biologicznych, chemicznych, fizycznych i matematycznych nagrodzeni zostali:
Monika Makowska i Przemek Kasiak z kl. IIIb, Kacper Dąbrowski, Krzysztof Klejment, Jakub Trusiakz klasy I b oraz Agata Tchorek z kl. III a, Jakub Mroczkowski III c, Aleksego Nowika III b oraz Sebastian Antonowicz III a.

Za osiągnięcia sportowe zostali nagrodzeni:

Alicja Gniadzik z kl. I a, Julia Kiełbowicz, Magda Trzcińska z kl. II c, Tomek Owczarczyk z kl. II a, Oliwia Leleniewska I a Marta Porembska I a Maja Portka I a Kamila Kuc I b Marta Bieńkowska II a Agata Dawidczyk II a Kinga Dukaczewska II a Zofia Kościelska II a Lena Rutkowska III a Paulina Winkler III a Dominika Lubaszka III b Angelika Świercz III b Mirosława Warulik III c, Bartłomiej Komuda I b, Rafał Snopek klasa I b, Bartłomiej Pawłowski II a, Adam Jusiński II c, Kamil Kado II c, Wiktor Rosiński II c, Michał Wuttke II c, Dominik Łapiński II c, Hubert Hołubowicz III a, Szymon Milczarek III a, Arkadiusz Kuskowski III b, Michał Koryń III b, Agnieszkę Łachnowicz z kl. III b Michał Kubiński IIIc, Aleksander Skłudzki III c.

Za działalność w Samorządzie Uczniowskim oraz Szkolnym Kole Wolontariatu zostali nagrodzeni:

Julia Pniewska z kl. II c, Martyna Mioduchowska z kl. III c, Wiktoria Augustyniak z kl. III b, Olaf Górski z kl. I a i Ola Wysocka z kl. II a, Aleksandra Juszczuk I a, Maria Dwużnik Ib, Karolina Suwara I b, Klaudia Reszke II b, Wiktoria Sieczko II b, Vanessa Wicik II b, Weronika Wojcieska II b, Wiktoria Wysocka II b, Weronika Komorowska II b, Maria Korczak II c, Sonia Kubicka II c, Aleksandra Paprocka II c, Karolina Mazur III c

Za udział w olimpiadzie z języka angielskiego zostali wyróżnieni: Alexandrę Zając z kl. I a, Jakub Zając z 3c i Aniela Łukowska z kl. II c

Laureatami szkolnego konkursu języka angielskiego byli: Marta Porembska z kl I a, Monika Makowska z kl IIIb i Tomek Korszak z kl IIIc.

Uczniowie nagrodznie za zaangażowanie w pracy na rzecz radiowęzła i imprez szkolnych:
Ryszard Sosnowiec, Bartosz Wierzchoń, Bartosz Małachowski z kl II c, Michał Chrzanowski i Damian Chwałow z kl II a

Całą uroczystość wzbogaciły muzycznie Dominika Lubaszka i Zuzanna Jukiewicz wykonując utwór „Rabbit Hole” oraz Alicja Gniadzik śpiewając „Valerie”.

Podsumowanie osiągnięć w gimnazjum

W.K.