Wybory na „Wychowawcę Roku”

8 kwietnia 2016 w naszym Zespole Szkół nr 1 odbyły się wybory na „Wychowawcę Roku”.

Do godz. 12.30 swoje głosy oddawali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1. Wśród nominowanych przez klasy nauczycieli znaleźli się p. Monika Maniak, p. Iwona Siemek, p. Jolanta Urbańska, p. Tomasz Siennicki, p. Michał Zalewski i p. Wacław Kobyliński. Uczniowie szkoły podstawowej już po raz trzeci najlepszym pedagogiem wybrali p. Michała Zalewskiego – naszego katechetę.

Po piątej lekcji swoje głosy oddali uczniowie Gimnazjum nr 1. Nad ich prawidłowością czuwała Komisja złożona z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Dominika Barszczewska kl. III c – przewodnicząca oraz członkowie: .Alicja Gniadzik kl. Ia, Olaf Górski kl. I a, Tomasz Owczarczyk kl. II a, Julia Pniewska kl. II b, Aleksandra Wysocka kl. IIa.
W głosowaniu udział wzięło 186 uczniów. Wśród wcześniej nominowanych przez poszczególne nauczycieli znaleźli się: Marta Dejnek – nauczycielka języka polskiego, Aleksandra Kucharska – nauczycielka matematyki, ks. Artur Nagraba – nauczyciel religii, Jolanta Urbańska – nauczycielka historii oraz Paweł Wilamowski – nauczyciel wychowania fizycznego.
Najwięcej głosów wśród uczniów gimnazjum otrzymała Jolanta Urbańska i tym samym została nominowana do reprezentowania naszego gimnazjum w miejskich zmaganiach o ten zaszczytny tytuł.

Wszystkim naszym pedagogom serdecznie gratulujemy uznania uczniów, a p. Jolancie Urbańskiej i p. Michałowi Zalewskiemu życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Wychowawca Roku - Wybory

Samorządy Szkolne SP nr 1 i Gimnazjum nr 1