W-F z tańcem z Agustinem Egurrolą

Mieliśmy niesamowitą przyjemność gościć w naszej szkole Agustina Egurrolę, tancerza, choreografa, założyciela sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Agustin jest także sędzią międzynarodowym tańca towarzyskiego i nowoczesnego, oraz osobowością telewizyjną. Wielokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich i South-American Show Dance. Zdobył 12 tytułów Mistrza Polski oraz wielokrotnie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy. Juror programów Mam talent! i You Can Dance – Po prostu tańcz.
Agustin Egurrola podzielił się z uczniami „Jedynki” swoją pasją do tańca. Dwie bardzo liczne grupy z klas I-III wzięły udział w roztańczonej lekcji „WF z TAŃCEM”, którą poprowadziła instruktorka Egurrola Dance Studio - Patrycja Kanclerz.
Każdy uczeń otrzymał autograf oraz zaproszenie na jedną darmową lekcję tańca do szkoły w Tarchominie. Zaproszenia można wykorzystać do końca lutego!
Był również czas na zadawanie pytań, rozmowę i wspólne zdjęcia.
Egurrola Dance Studio - Dziękuje wszystkim obecnym za miłe przyjęcie i za energię jaką dostarczyli uczniowie z pionu klas I-III. Szczególne podziękowania przesyła dla Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 za profesjonalne przyjęcie.

Organizator przedsięwzięcia p. Katarzyna Schodowska

W-F z tańcem