Apel Samorządu Uczniowskiego

Dnia 4 grudnia 2015 r., podczas apelu, zapoznaliśmy uczniów gimnazjum z dotychczasowymi działaniami Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum oraz planami na przyszłość. Apel prowadziły: Dominika Barszczewska i Klaudia Szulczewska z kl. III c oraz Jagoda Jedyńska z kl. II a. Na początku p. Damian Zalewski wręczył Paszporty uczniom, którzy zostali laureatami I Ogólnopolskiej Olimpiady Talentów. Są to: Wiktoria Orzechowska kl. II a oraz Hubert Hołubowicz i Dawid Ratigowski z kl. III a.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.
Następnie uczniowie zostali poinformowani o akcji Góra Grosza, kiermaszu świątecznym Nie tylko święty daje prezenty, bieżących konkursach bożonarodzeniowych, a także o Mikołajkowych XXIX Biegach Przełajowych.
5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, dlatego też z tejże okazji Klaudia, w imieniu całej społeczności szkolnej, złożyła wszystkim wolontariuszom działającym w naszej szkole najpiękniejsze życzenia pomyślności i satysfakcji z wykonywanych zadań. Na koniec Jagoda poprosiła uczniów o bezpieczne zachowanie podczas przerw, kulturalne zachowywanie się przy sklepiku szkolnym, okazywanie szacunku koleżankom, kolegom oraz nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Dominika zaś przypomniała o istnieniu skrzynki życzeń Samorządu Uczniowskiego, która jest do dyspozycji wszystkich uczniów.

Apel SU Gimnazjum

Samorząd Uczniowski Gimnazjum