Spełniajmy marzenia … zawsze znajduj czas na małe przyjemności, to z nich tworzy się duże szczęście

Dnia 23 października 2015 r. podczas spotkania Szkolnego Koła Wolontariatu złożył nam wizytę niecodzienny gość – Wiktor Korszla, który patronował naszej akcji Szkoła dla Madagaskaru. Pan Wiktor niezwykle ucieszył się, gdy dowiedział się jak pokaźną kwotę udało się nam zebrać dla potrzebujących dzieci z Madagaskaru. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej, serdecznej i radosnej atmosferze. Podczas spotkania poruszaliśmy wiele tematów, ale najbardziej utkwiły nam słowa Wiktora, który powiedział nie bójcie się marzeń i dążcie do ich realizacji, jeśli czegoś będziecie pragnąć, to się spełni. Nasz GOŚĆ, to niezwykle utalentowany człowiek; jest tancerzem i wokalistą, zdobywcą wielu prestiżowych nagród, współpracuje ze Studiem Buffo, z Teatrem Wielkim – Operą Narodową i Śląskim Teatrem Tańca, zdobył międzynarodową licencję instruktora tańca. Nie obce są mu tańce latynoamerykańskie, które trenował w szkole salsy SALSA FACTORY, zaś tańcząc z formacją SHO – Sals Hall Ortodox poznał style afro-dance, taniec kubański, sambę brazylijską, taniec jazzowy. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje w szkołach tańca na całym świecie.
W związku z tym, w dowód sympatii dla naszych uczniów Wiktor obiecał, że weźmie udział w Tygodniu Profilaktyki, podczas którego będzie uczył tańca dzieci i młodzież z naszej szkoły. Natomiast w grudniu zorganizujemy koncert kolęd, dzieci i młodzież będą mogły razem z Wiktorem wspólnym kolędowaniem uczcić ten piękny świąteczny okres.
Za pośrednictwem Wiktora otrzymaliśmy od dzieci z Madagaskaru własnoręcznie wykonaną maskotkę –pięknego, kolorowego kameleona. Niestety nie ma jeszcze imienia. Dlatego też ogłaszamy konkurs na imię dla naszego pupilka. Swoje propozycje możecie wrzucać do skrzynki Samorządu Uczniowskiego, która znajduje się na terenie gimnazjum przy sali 59 – koniecznie podajcie swoje dane, macie czas do 15 listopada.
Dziękujemy Wiktorowi za przybycie do naszej placówki, mamy nadzieję, że nasza znajomość i współpraca na tym się nie zakończy.
NASI KOCHANI.
Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie naszego przedsięwzięcia, było ono możliwe dzięki Wam, dzięki Waszym dobrym serduszkom. Szczególne podziękowania składamy uczniom klas młodszych. To oni byli NAJLEPSZYMI BUDOWNICZYMI SZKOŁY NA MADAGASKARZE.
Dziękujemy Wam, Drodzy Rodzice za zrozumienie i wsparcie naszych działań. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc.

spotkanie

z opiekunami