Są takie miejsca na Ziemi.

Dobre drzewo dobrym się owocem okrywa,
dobry człek z dobrych czynów poznawany bywa.

Wacław Potocki

Te słowa dedykujemy WSZYSTKIM, którzy wsparli naszą akcję charytatywną Są takie miejsca na Ziemi. Musimy przyznać, że wzruszenie odebrało nam mowę, sprawiło, że serca nasze mocniej biły, wydawało się, że to piękny sen… Tak KOCHANI reagowaliśmy na efekty naszej akcji, która miała na celu zbiórkę darów dla dzieci z ogarniętej wojną Ukrainy. Jej rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Kolejny raz WY – SZANOWNI RODZICE oraz WY – UCZNIOWIE naszej szkoły udowodniliście, że jesteście ludźmi ogromnego serca. Zebraliśmy taką ilość darów, że panowie, którzy je odbierali, dwukrotnie musieli odwiedzić naszą szkołę. Cieszy nas fakt, że sprawimy radość podopiecznym domów dziecka w Mariupolu.
Składamy WSZYSTKIM gorące, z głębi serca płynące podziękowania. Szczególnie chcemy wyróżnić uczniów klas II b i II c ze szkoły podstawowej, którzy najliczniej odwiedzali miejsce zbiórki i wspierali akcję hojnymi darami. Dziękujemy również uczennicom ze Szkolnego Koła Wolontariatu: Klaudii Reszke, Wiktorii Sieczko, Vanessie Wicik i Weronice Wojcieskiej, które przez cały czas czuwały nad przebiegiem akcji.
Wiemy, że dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż jest tyle zła, ale jesteśmy przekonani, że ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzymy w to, że ten świat nie zginie dzięki nim.

Są takie miejsca na Ziemi.

Katarzyna Pernal i Jolanta Urbańska

w.k.