Mniejsze brzuski, a większe serca…

W tym roku Tłusty Czwartek w Zespole Szkół nr 1 w Legionowie przebiegał nietypowo. Zamiast zwykłego nabywania pączków w sklepiku szkolnym, bądź w jednej z legionowskich cukierni i zbiorowego, klasowego „ obżarstwa”, kupowaliśmy pączki od wolontariuszy z gimnazjum. W ten sposób włączyliśmy się do akcji „ Pączkuj z nami”, z której dochód wysłaliśmy na konto dzieci z Afryki Środkowej. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wspomóc misjonarzy, którzy pracują w tym rejonie.
Nasi wolontariusze część pączków otrzymali od legionowskich cukierni. Dziękujemy naszym darczyńcom - cukierniom: Oskroba, Słodka Bułeczka, Sowa, Stachurski, Sweet Home. Szczególne podziękowania składamy Państwu Agnieszce i Danielowi Olszewskim, którzy hojnie wsparli naszą szlachetną akcję. Na wyróżnienie zasługują również wolontariusze z klasy I a gimnazjum, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie i organizację akcji w ZS nr 1. Są to: Marta Bieńkowska, Kuba Górecki, Albert Jackiewicz, Jagoda Jedyńska, Zosia Kościelska, Ola Ostrowska, Antosia Sadowska i Ola Wysocka – dziękujemy Wam za Waszą wspaniałą, godną naśladowania postawę.
Bardzo serdecznie dziękujemy Wam Drodzy Uczniowie oraz Waszym Rodzicom, bez których nasze działania nie zostałyby zrealizowane. Wierzymy, że dobro przez WAS WSZYSTKICH uczynione wróci do Was z podwójną siłą, czego z całego serca -
życzą
Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu.

Pączek dla Afryki