Akcja - Nie tylko święty daje prezenty

Dobre drzewo dobrym się owocem okrywa,

Dobry Człowiek – z dobrych czynów poznawany bywa.

Dzisiaj zakończyliśmy akcję fantową "Nie tylko święty daje prezenty". Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy wsparli naszą piękną akcję; UCZNIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM.
Nie tylko Święty daje prezenty

To dzięki Wam nasza akcja przyniosła tak ogromny dochód, który pozwoli na zakup kilkudziesięciu paczek świątecznych dla uczniów naszej szkoły. Cieszymy się, że podczas szkolnej wigilii zostaną obdarowani wszyscy ci, dla których być może będzie to jedyny prezent świąteczny.
Nie tylko Święty daje prezenty

Drodzy Uczniowie - kolejny raz udowodniliście, że nie obce są Wam losy innych ludzi, że macie dobre serduszka, że potraficie się dzielić. Jesteście MIKOŁAJAMI, którzy potrafią malować szczęście na twarzach i wlewać radość do smutnych serc.

Szczególne podziękowania składamy p. Janowi Klimczakowi, który podczas loterii okazał nam wiele życzliwości oraz wspierał nas swoimi działaniami.

Wszystkim z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2015 Roku życzymy pomyślności, spełnienia najpiękniejszych marzeń i samych radości. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Nie tylko Święty daje prezenty

Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu.

W.K.