Nasze wspólne sukcesy w dziedzinie ochrony środowiska.

Uczniowie klasy 3b, w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły, odebrali z rąk Prezydenta Miasta Legionowo nagrodę za zdobycie I miejsca w gminnym konkursie „Rady na Odpady”.
Przez ostatnie 12 miesięcy zebraliśmy 12 ton 250 kilogramów makulatury i 797 kilogramów baterii.
Nagrodą jest tablica interaktywna.
Docenił również nasze wysiłki Klub Gaja. W ogólnopolskim konkursie „Zbieraj makulaturę – ratuj konie”(program „Święto Drzewa”), zdobyliśmy Nagrodę Pegaza za największą ilość zebranej makulatury. Ostatni koń wykupiony z transportu ma na imię Antałek. Z pewnością mamy udział w tym, że może brykać po słonecznej łące.
Dziękujemy bardzo i prosimy o dalsze systematyczne przynoszenie makulatury do szkoły. Prosimy pamiętać, że do boksu w szatni budynku głównego (po prawej stronie) składamy związaną makulaturę codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19.
Baterie prosimy przynosić do sal przyrodniczych.

nauczycielki przyrody
Anna Wojdyła i Urszula Mielniczuk
Spektakl Afera Leśna. Teatr z Krakowa.
Odbiór nagrody w Urzędzie Miasta za I miejsce w konkursie Rady na Odpady

Odbiór Nagrody Pegaza w Biliotece Narodowej w Warszawie

Tradycyjne sadzenie drzew na terenie Biblioteki Narodowej w Warszawie z udziałem uczniów naszej szkoły.