Dzień Edukacji Narodowej

14. 10. 2014 w Zespole Szkół nr 1 obchodzono jeden z najbardziej uroczystych dni w szkole - Dzień Edukacji Narodowej. To święto wszystkich pracowników szkoły. Z tej okazji uczniowie przygotowali piękny program artystyczny, który był podziękowaniem dla wszystkich, którzy dbają o nich w szkole. Szkolną uroczystość swoją obecnością uświetnili: Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo- Pan Piotr Zadrożny, Pan Janusz Klejment- Przewodniczący Rady Miasta Legionowo, Pani Katarzyna Płońska- Prezydium Rady Rodziców, Ks. Jerzy Sieńkowski- Proboszcz Parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie.
Podczas uroczystej akademii, uczniowie klas 3c i 3e podziękowali, Prezydentowi Miasta Legionowo za otrzymane szachy ogrodowe, które będą służyły naszej szkolnej społeczności.
Dzień Edukacji Narodowej

W drugiej części dnia, podczas spotkania przy kawie, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 uhonorował dużą grupę nauczycieli i pracowników admistracyjno-obsługowych nagrodami Dyrektora Szkoły.