Wigilia A.D 2013

19.12.2013 r. w Zespole Szkół nr 1 w Legionowie odbyło się tradycyjne, uroczyste spotkanie wigilijne dla uczniów, rodziców, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości.

Swoją obecnością zaszczycili nas: m.in Jego Ekscelencja Marek Solarczyk - Biskup Pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej, Ks. Dziekan Lucjan Szcześniak - Proboszcz Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. św. Jana Kantego w Legionowie, Ks. Tomasz Chciałowski- Proboszcz Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie, Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo - Pan Piotr Zadrożny, Przewodniczący Rady Miasta Legionowo - Pan Janusz Klejment, Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Aldona Pietrzak, wikariusze legionowskich parafii, emerytowani nauczyciele, rodzice i pracownicy naszej szkoły.

W atmosferze świątecznej zadumy i radości obejrzeliśmy piękną inscenizację oraz wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu szkolnego chóru.

W przygotowanie przedstawienia zaangażowało się kilkudziesięciu uczniów zarówno gimnazjum jak i szkoły podstawowej a także nauczyciele.

Tradycyjnie, Święty Mikołaj wręczył uczniom naszej szkoły paczki, ufundowane przez sponsorów oraz z pieniędzy pozyskanych z akcji charytatywnych.

Nie zabrakło również wigilijnego poczęstunku.

Na długo pozostanie nam w pamięci atmosfera tego święta.

.