W DNIU WALENTYNKI - NIESIEMY NOWINKI

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości.
Dużo uścisków oraz radości.
Spełnienia marzeń i moc słodyczy
W DNIU Walentego –
SAMORZĄD życzy.

14 lutego – Walentynki – w naszym gimnazjum uczciliśmy bardzo radośnie. Dzięki pomocy RODZICÓW zorganizowaliśmy kramik ze słodkościami, z którego dochód pragniemy przeznaczyć na ratowanie życia czteroletniej Alicji.
Nie obyło się również bez poczty walentynkowej. Samorządowi „ listonosze” byli zapracowani od samego rana. Szczególnie dziewczyny cieszyły się z otrzymywanych kartek z życzeniami ….. niektóre dostały ich po kilka.
Kolejnym, niezwykle ważnym wydarzeniem w tym dniu był I TURNIEJ WALENTYNKOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY. Rywalizowały ze sobą wszystkie klasy pierwsze i drugie. Po zaciętej walce zwyciężyła klasa I a, której serdecznie gratulujemy. Oni też z rąk p. dyrektor gimnazjum Ewy Jabłońskiej otrzymali wspaniały puchar ufundowany przez dyrektora Zespołu Szkół nr p. Krzysztofa Wołejko.
Wszystkim uczniom, biorącym udział w turnieju gratulujemy waleczności i sportowej postawy, a kibicom dziękujemy za wspaniały doping.
Serdeczne podziękowania składamy nauczycielom w f : p. Agnieszce Orlikowskiej, p. Andrzejowi Bielarskiemu i Damianowi Zalewskiemu za zorganizowanie oraz przeprowadzenie turnieju, a także wszystkim wychowawcom i nauczycielom gimnazjum za wspaniałe motywowanie uczniów do integracji.

Samorząd Uczniowski Gimnazjum

walentynki Gimnazjum