Zabawa noworoczna dla podopiecznych Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski.

Wszystkie drogi prowadzą do ludzi…
Dnia 6 stycznia 2013 r. w Zespole Szkół nr 1 miała miejsce niecodzienna uroczystość. W dniu tym odbyła się zabawa noworoczna dla podopiecznych Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski.
Zebranych powitał gospodarz obiektu – dyrektor Krzysztof Wołejko oraz przewodnicząca Koła p. Ewa Grzesznik. Wśród znamienitych gości był również Prezydent Miasta Legionowo – Roman Smogorzewski.
Część artystyczną rozpoczął występ członków Koła, którzy przedstawili inscenizację „ Małego Księcia”. Artyści zachwycili wszystkich piękną grą, bajecznymi kostiumami i czarującą scenografią. Następnie wystąpili uczniowie Gimnazjum nr 1 – Ola Dobrzyńska z kl. I a, Bartek Kamiński z kl. II b, Ania Koleszuk z kl. II a, Paulina Kostulska z kl. II b oraz Angelika Skurzyńska z kl. I a, którzy wykonali piękne, nastrojowe piosenki, specjalnie dedykowane członkom Koła. Niespodzianką był występ p. Justyny Onofrio, która swoim śpiewem zachwyciła wszystkich zebranych.
Po części artystycznej rozpoczęła się zabawa, na której wszyscy znakomicie się bawili.
Serdecznie dziękujemy uczniom kl. II a – Michałowi Pers oraz Igorowi Szymborskiemu za nagłośnienie oraz Samorządowi Uczniowskiemu Gimnazjum nr 1, który swoją pomocą wspierał przygotowania do imprezy i kolejny raz udowodnił, że dobrze widzi się tylko sercem.
Zabawa nworoczna